שירותי hosting & colocation

ארגונים עסקיים מוצאים עצמם משקיעים משאבים רבים בהקמה תפעול ותחזוקה של תשתיות חדרי מחשב ומערכות מידע, מערכות אנרגיה ועוד. מדובר בפעילות יקרה המצריכה כוח אדם יקר. אדגר דאטה סנטר מספקת מגוון רחב של פתרונות אירוח ואכסון הפוטרים את הארגון העסקי מלעסוק בתשתיות.

שירותי Colocation:

אדגר דאטה סנטר מספקת במתקניה הייחודים מגוון רחב של שירותי אירוח ואחסון למערכי המחשוב, אתרי הגיבוי והמשכיות עסקית של ארגונים עסקיים. מתקני החברה הם ברמת התקן הגבוהה ביותר. במתקנים יש אולמות אירוח המאפשרים מגוון רחב של אפשרויות אירוח החל מארון שרתים / תקשורת ועד אזורי אירוח ייעודיים – כלובים, אולמות ייעודיים ועוד. אדגר דאטה סנטר מספקת מערך שלם של תשתיות תומכות במתקן- מערך מיזוג אויר מתקדם, מערך גנרטורים, מערכות אל-פסק, מערכות מתח גבוה ומתח נמוך. המערכות מבוקרות באמצעות מערכת בקרה מהמתקדמות בתחום. במתקן נוכח צוות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, הבוחן ומנטר את המערכות וערוך למתן שירותי תמיכה הנדרשים ללקוחות.

שירותי Hosting:

אדגר דאטה סנטר מספקת מגוון של שירותי ערך מוסף המשלימים את סביבת האירוח: שירותי תקשורת, שירותי אצבע, שירותי גיבוי ושירותי ערך מוסף נוספים. השירותים מסופקים במספר תצורות ותוך התאמה לצרכי הלקוחות.

"שירותי אצבע" :
שירותי תפעול בסיסיים בכל הקשור למערכי המחשוב – פעולות אתחול לשרתים, בדיקה ראשונה של מערכות השרתים, תהליכי גיבוי.

שירותים מנוהלים:


שרותי תפעול ותחזוקה שוטפת של מערך המחשוב , ניטור ובקרה, התקנות ציוד, קבלת ציוד ואחסונו, תכנון והעמדה ועוד.

שרותים נוספים

אדגר מספקת מגוון רחב של שירותי אירוח ואחסון, שירותי תקשורת ושירותי ערך מוסף. המודל הייחודי של אדגר מאפשר קבלת פתרון מלא לתחום תשתיות המחשוב, הקמת אתרי גיבוי והמשכיות עסקית .